„Holy Noiz to miejsce, gdzie realizuje się większa część moich muzycznych pragnień i potrzeb związanych z misją, którą jest dla mnie muzyka gospel. Tutaj mieści się duża część mnie i mojej twórczości”.

Holy Noiz to projekt, który powstał w 2007 roku z inicjatywy Gabrieli, jej męża Wojciecha Gąsior, basisty oraz jej brata Rafała Rudawskiego, pianisty. Stworzyli go muzycy, których drogi splotły się w 2002 roku w Przemyskim Chórze Gospel. Koncertując wraz z chórem w Polsce , Niemczech i Danii, razem wchodzili w świat muzyki gospel, kształcąc się u boku znanych instruktorów i wykonawców tego gatunku. Pomimo iż każdy z muzyków na co dzień wykonuje różną muzykę, gospel stał się ich wspólną pasją.

Zespół początkowo występujący pod nazwą Gospel Friends w roku 2008 zdobył kilka nagród podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku oraz na gliwickim festiwalu Cantate Deo. W jesieni tego samego roku, grupa już pod nową nazwą Holy Noiz (z ang. święty hałas) dokonała pierwszych autorskich nagrań. W grudniu 2008 roku Holy Noiz nagrał płytę Live DVD „To On” wraz z chórem Gospel Joy, prowadzonym wówczas przez Briana Fentress (Regeneration). Z czasem Gabriela Gąsior i Holy Noiz zaczęli koncertować także niezależnie – Gabriela jako wokalistka i instruktor gospel, muzycy jako zespół akompaniujący innym artystom i chórom podczas koncertów, festiwali i warsztatów gospel.

Grupa muzyków przez kilkanaście lat współpracy występowała na wielu międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, akompaniując takim artystom jak m.in.: Mieczysław Szcześniak, Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Kuba Badach, Anna Szarmach, Ewa Uryga, Andrzej Lampert, David Daniel, Peter Francis, Solomon Facey, Jnr. Robinson, Karen Gibson, Ruth Waldron, Brian Fentress, chór Gospel Joy, Konin Gospel Choir.

Zespół Holy Noiz obecnie współtworzą:
Dorota Zaziąbło – instrumenty klawiszowe
Łukasz Zając – perkusja
Wojciech Gąsior- gitara basowa, kierownictwo muzyczne zespołu
Robert Zając – gitara
Olaf Węgier – saksofon

Wspólna twórczość Gabrieli i Holy Noiz to głównie kompozycje artystki, które są aranżowane przez jej męża. Teksty w języku polskim i angielskim inspirowane są Ewangelią, niektóre z nich to psalmy. Każdy z utworów jest historią związaną z życiem artystki, z jej doświadczeniami, odkrywaniem Boga i życia z Nim. Treść stanowi podstawę dla muzyki, która oscyluje wokół takich gatunków muzycznych jak gospel, soul, jazz, r’n’b, muzyka latynoamerykańska, reggae, rock, a także pop.

Artyści mają na swoim koncie dwie wspólnie nagrane płyty. Pierwsza z nich „Bez Ciebie nie ma mnie”, wydana w 2014 roku, to album z autorskimi piosenkami Gabrieli, którego producentem muzycznym jest Wojciech Gąsior. Druga płyta z 2015 roku „Narodził się Jedyny Król” to album świąteczny zawierający obok kompozycji własnych, popularne polskie kolędy i pastorałki w niecodziennych aranżacjach w stylu muzyki świata, gospel, soul, rock.