„Ilekroć myślę o moim rodzinnym domu, o dzieciństwie… pierwsze co przychodzi mi na myśl to muzyka. Zawsze była u nas obecna, wypełniała mieszkanie po brzegi. Muzyka łączyła nas i dzieliła… z każdego pokoju wyłaniała się w innej odsłonie i przemieniała kolejno w dźwięk skrzypiec, pianina, saksofonu, aż w końcu w głęboki, altowy śpiew mamy i szalone, nieparzyste rytmy bałkańskich melodii wygrywanych przez tatę na akordeonie…
Z czasem zrozumiałam, że ta różnorodność jest bogactwem, moją ojcowizną. Dzięki niej wiem, że muzyki nie można zamknąć w nutach i taktach, wtedy stałaby się martwa… a przecież muzyka gra cały czas na ziemi i w niebie. Rozbrzmiewa tam Nową Pieśnią. I właśnie za to dziękuję Bogu.”

Gabriela Gąsior ( Rudawska) – urodziła się 14 marca 1986 roku w Przemyślu. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła u boku rodziców jako sześcioletnia solistka folklorystycznego zespołu. Podróże i koncerty z rodzicami po Europie oraz kształcenie się w Szkole Muzycznej w klasie fortepianu i saksofonu zaszczepiało w niej przekonanie, że swoją przyszłość zwiąże ściśle z muzyką. Podczas dwunastoletniej edukacji w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Artura Malawskiego w Przemyślu obok gry na instrumentach rozwijała w sobie tę największą pasję – śpiewania oraz tworzenia własnej muzyki i tekstów. Pasja ta zaczęła rozwijać się na dobre gdy w roku 2000 artystka rozpoczęła swoją wielką przygodę z muzyką gospel. W jej rodzinnym mieście częściowo z inicjatywy rodziców powstał chór wykonujący ten rodzaj muzyki.

Początkowo chórzystka i solistka później także dyrygentka Przemyskiego Chóru Gospel koncertowała w Polsce, Niemczech i Danii u boku takich artystów jak Ewa Uryga, Marek Bałata, Grażyna Łobaszewska, Ruth Waldron, Junior Robinson, David Daniel i wielu innych. Wzięła udział w licznych warsztatach muzyki gospel, na których mogła kształcić się pod okiem znanych i cenionych instruktorów. Z czasem odkryła w sobie ogromną pasję oraz powołanie do tworzenia i wykonywania gospel. W roku 2003 została laureatką Nagrody Głównej oraz Nagrody Specjalnej za „szczególną wrażliwość wykonania utworów” podczas 2nd Opole Gospel Festival w Opolu. W roku 2005 ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną w klasie saksofonu i została przyjęta do klasy śpiewu jazzowego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Pojawiły się nowe fascynacje w kierunku muzyki jazzowej i improwizacji, a także śpiewanie z Big Band’ami. Zaowocowało to m.in. udziałem w nagraniach suity Chord Nation Nikoli Kołodziejczyka, która otrzymała później nominacje do nagrody Fryderyka. Wszystko to jednak spotykało się w gospel – muzyce, która już na dobre zakorzeniła się w upodobaniach artystki. W tym czasie artystka rozpoczęła również działalność koncertową z powstałym w 2007 roku, m.in. z jej inicjatywy zespołem Holy Noiz. Akademię Muzyczną ukończyła z wyróżnieniem w 2010 roku.

Jako solistka gospel została zaproszona do nagrania płyty czarnoskórego chóru gospel z Londynu The People’s Christian Fellowship Choir (2006 r.) W roku 2008 gościnnie wraz z poznańskim chórem Gospel Joy nagrała I DVD Gospel live recording „To On”. Wystąpiła w koncercie Superdebiuty 2014 podczas 51.Festiwalu Piosenki Krajowej w Opolu wykonując utwór z rep. Czesława Niemena „Obok nas”. Wystąpiła również w Oratorium Gospel „God Created” Norrisa Garnera w 2015 roku.

W 2014 roku artystka nagrała swój debiutancki album „Bez Ciebie nie ma mnie” wraz z zespołem Holy Noiz. Zawiera on w większości kompozycje własne utrzymane w stylistyce gospel. W tym samym składzie w grudniu 2015 roku nagrała drugi album, tym razem świąteczny „Narodził się Jedyny Król” zawierający obok tradycyjnych kolęd i pastorałek polskich również kompozycje własne. Na płycie tej gościnny udział wzięli m.in. Kuba Badach, Edyta i Łukasz Golec oraz Ghostman.

W 2016 roku podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie przygotowała oraz dyrygowała trzystuosobowym chórem podczas Koncertu Uwielbienia „Credo in Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby. Na tym samym koncercie wykonała również swój autorski utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”

Jest autorką tekstów i aranżacji wokalnych również dla innych artystów: teksty jej autorstwa znalazły się na płycie Beaty Bednarz pt.”Zamieszkaj ze mną”. Tworzyła aranżacje wokalne m.in dla Andrzeja Lamperta i Golec Orkiestry.

Od 2008 roku udziela się jako nauczyciel śpiewu i instruktor wokalny. Prowadzi warsztaty muzyki gospel oraz jest zapraszana do pracy z chórami gospel w Polsce i Europie (m.in. chóry Gospel Sound, Gospel Voice, Space of Grace, Grodzka Gospel Choir, Konin Gospel Choir, Good News ). Jako trener wokalny prowadziła drużynę Łukasza i Pawła Golec w telewizyjnym show muzycznym TVP 2 „Bitwa na głosy” (2010 rok).
Współpracuje z innymi artystami i zespołami m.in. Królestwo Beskidu (muzyka etniczna).

Obecnie artystka skupia się na dwóch autorskich projektach: Gabriela Gąsior i Holy Noiz oraz na duecie GGDuo, który współtworzy wraz ze swoim mężem Wojciechem Gąsior. We wrześniu 2012 roku ukazały się dwa autorskie single GGDuo „Zakochałam się” oraz „UkoHanna”.